Haber & Duyuru

Yeni Yılın İlk Post’u

ETFUzun bir aradan sonra ilk yazımı yazıyorum. 10 gündür yazısız bıraktığım blog sayfamın bu kadar öksüz kalmasının sebebi, geçtiğimiz haftaki yoğun sunum programım ve sonrasında gelen bu haftaki TPM denetimleri idi.
Daha önce de bahsettiğim gibi Yalın Danışman’ın birinci yılını tamamlarken büyük değişiklikler ile karşınızda olacağım. Yeni bir site yeni bir önyüz ve bambaşka yeniliklerle Şubat 8‘den sonrası bambaşka olacak.
Neler olacak peki diye sorarsanız, Yalın Danışman bundan böyle yeni web adresinden sizlere ulaşacak. Yazı konseptlerinin günlerini aynen korurken bunlara ek olarak en bomba haberim olduğunu düşündüğüm Podcast‘leri devreye alacağım. Bundan böyle Yalın Danışman’da sadece yazı okumayacak; bizzat benden dinleyeceğiniz daha hızlı ve görsel bir Yalın’la karşılaşacaksınız.

Podcast-RSS

Sadece podcast mi tek yenilik! Elbette hayır, Yalın Danışman bundan böyle sahaya, Gemba’ya daha yakın olacak.  Yeni web sayfasında soru cevap kısımları daha etkin olan bir arayüzle karşılaşacaksınız. Yazılara daha kolay ve etkili bir şekilde ulaşacak, artık videolarla zenginleşen konular ile daha kalıcı bir bilgi platformuna erişeceksiniz.
youtubeZaten sosyal medya‘da oldukça etkin olmaya çalışan Yalın Danışman artık youtube sayfasında da etkin olacak. Yayınladığı podcast’lari youtube sayfasında paylaşacak olan Yalın Danışman; Yalın ile ilgili tüm literatürü toplayacağı kanalıyla ciddi bir referans olacak. Her video içerikli yazımın daha da ilgi çektiğini fark ettiğim şu günlerde YouTube’un etkinliğini artırmak zaten daha evvel düşündüğüm bir plan olmakla birlikte artık kaçınılmaz hale gelmişti.
LinkedIn‘deki Yalın Düşünce ve Yalın Üretim grubu her geçen gün daha da büyürken buradaki ortamı daha da hareketlendirmek gerekliliği apaçık ortada! Dolayısıyla eğitim duyuruları, podcast’ler ve yakın gelecekte de webinar’lar buradan duyurulacak. Eğitimler öncesi soracağım kritik sorularla indirimli eğitimler kazanma fırsatı bulacağınız, bir Yalın Düşünce ve Yalın Üretim grubu ile karşılaşacaksınız önümüzdeki günlerde. Buna ek olarak size de biraz görev düşüyor elbette! Yurtdışı kaynaklı gruplarda paylaştığım tek bir soruma bile yazılan 50-60 cevap bu gruplardaki tartışmaya katılanların etkinliğini gözler önüne seriyor. Aynı etkinliği Yalın Düşünce ve Yalın Üretim grubundan beklemek çok mu peki?
Lafı fazla uzatmadan 2 haftadır sizleri yazısız bıraktığım için sizlerden bir kez daha özür diliyor, önümüzdeki hafta aynı konsepti koruyarak yazılara kaldığımız yerden devam edeceğimi haber ediyorum.
Kendinize iyi bakın!
Sevgiler
CY

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu