Haber & Duyuru

Makaleler Bu Taraftan!


“Kasım Ayı Değişim Ayı!” demiş ve birçok yeniliğin ve başlangıcın bu ay ile birlikte hayat bulacağını söylemiştim. Yapısal kurgudaki değişikliklerin bu ay ile birlikte başlayacağının haberini vermiştim.
Yapısal kurgudaki en temel değişikliklerden biri artık her bir güne özel bir yazı türünün olması… Sıklıkla yazdığım ve ansiklopedik bilgileri sıralamaktan çok; yaşanılan ve eleştirilen konuları dillendirdiğim makaleler artık haftaya “Merhaba!” dediğimiz günde siz okuyucularım ile buluşacak.
Sizlerle olan samimiyetim ve blog ortamına yakışan sıcak ortama olan güvenim sayesinde kelimelere dökülen eleştirilerim artık Pazartesi günleri sizlerin karşısına çıkacak.
Neden mi?
Yalın ile ilgili temel bilgileri samimi bir yazı diliyle anlatırken; yaşanılan sorunları ve belki dile getirilemeyen noktaları ele alan bu bölüm, bazen biraz sivri dilli olsa da; sıcak sohbet ortamı ve sözünü sakınmayan tarzı ile okuyucularımın yoğun ilgisini çekmeyi başarıyor çünkü…
Kimse korkmasın ”Makalelerin günü artık sabit oldu, yapısal kurgu değişiyor!” falan diye kurumsallaşmış bir havada yazmak gibi bir niyetim hiç yok.
Aksine bu samimi yazı tarzını, haftasonunun rehavetini ve Pazartesi sendromunun verdiği bunalımı ortadan kaldıracağını düşündüğüm için haftanın ilk gününe alıyor ve buraya sabitliyorum. Alın size Standart İş! 🙂
Makale okuyup haftaya Yalın bir tebessümle başlamak isteyenler bu taraftan…
Hadi iyi okumalar!

Sevgiler
CY

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu