Haber & Duyuru

LeanoGames ile Yepyeni Bir Deneyime Hazır Mısınız?

Uzun zamandır yazamadığım blog yazılarımın sebebi şu an okuyacağınız yazıda saklı. 6 aylık bir çalışmanın ürünü olan LeanoGames®‘in doğum sancıları 2 aydır doğru düzgün yazamadığım bu sayfanın sessizliğini bozacak.leanogames
Son 3 aydır çalışmalarına tam gaz devam ettiğim, o marangoz senin bu oyuncakçı benim diyerek ortalığı alt üst ettiğim bir çalışmanın ürünüdür LeanoGames®. Yalın Düşünce’ye bambaşka bir algı getirmenin adı bana kalırsa. Yepyeni bir kalıcı öğrenme deneyiminin Yalın’cası aslında. Umarım beklediğime çalıştığıma bu sayfayı öksüz bıraktığıma değer…
[youtube=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WGdDfaqsi6E] “Nedir bu LeanoGames arkadaş! Neyin nesidir de seni 6 aydır işinden 3 aydır da blogtan alıkoydu?” diyenlere Slideshare’de paylaştığım ve aşağıdan da takip edebileceğiniz kısa bir sunumla cevap vermek istiyorum. Görseller ve diyagramlar herşeyi çok daha iyi anlatacak; ama çok kısa tanımlamak gerekirse
LeanoGames;

    • Teorik bilgiyi pratikleştiren,
    • Kolayca uygulanabilir, öğrenilebilir ve öğretilebilir
    • Eğitimlerinizin etkinliğini artıracak,
    • Kalıcı öğrenmeyi sağlayan,

eğitim araçlarıdır. 
“Peki nedir bu araçlar?” diye soruyorsanız size yine harika bir tanıtım videosu ile cevap verdim. Muhtemelen izlediğiniz bu 1 dakikalık kısa video size LeanoGames’in ne işe yaradığını ve neyi sağladığını ve hangi araçları kullanarak iddiasını gerçekleştirdiğini anlatıyor.
Peki bu araçlara nereden ve nasıl ulaşabiliriz diye soranlara da hemen söyleyeyim. LeanoGames’e ulaşabileceğiniz adres elbette ki Yalın Enstitü. Sadece LeanoGames’i yaratıp bıraktık mı? Elbette hayır. LeanoGames’in bir de workshop (atölye çalışmaları)’larını düzenledik. Bu araçları kullanarak Yalın Düşünce’yi ve kalıcı öğrenme deneyimini nasıl zenginleştirdiğimizi anlatmanın yolu ise LeanoGames Workshop. İlki de 27 Nisan 2013 tarihinde Bursa Hilton Otel’de olacak.
Eğer siz de kalıcı öğrenme deneyimini yaşamak; LeanoGames ile tanışmak ve bu araçları kendi şirketinizde kullanarak eğitimlerinizi daha kalıcı hale getirmek ve iş arkadaşlarınızı ya da üst yönetimi daha etkin bir şekilde ikna etmek istiyorsanız LeanoGames® ve LeanoGames Workshop tam size göre!
[slideshare id=18410414&style=border:1px solid #CCC;border-width:1px 1px 0;margin-bottom:5px&sc=no] Yalın Enstitü’nün web sayfasından ve aşağıdaki Banner’dan LeanoGames® ve LeanoGames Workshop ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
LeanoGames Workshop’a kayıt için detaylı bilgiyi Yalın Enstitü’den Yasin Demirkaya’dan ([email protected], 0532 224 5505) alabilirsiniz.
Yarın LeanoGames ve LeanoGames Workshop ile ilgili daha detay yazılar ile devam edeceğim
Şimdilik Hoşçakalın

leanogames

Sevgiler
CY

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu