Haber & Duyuru

Kasım Ayı Değişim Ayı


Bayram seyran telaşesi ve ardından Yalın Enstitü’nün Japonya’daki Study Mission’ın  Türkiye Ayağı derken iki haftayı neredeyse yazı yazmadan geçirdim. Gelen yorum ve soruları dahi cevaplayamadığım yoğun bu hafta içerisindeki sessizliğimin sebebi sadece vakit bulamamak değil; değişim için yeni fırsatların peşini kollamaktı.
Yalın Danışman’ın uzun vadeli stratejik planları üzerine kafa yorarken elde ettiğim birçok parlak fikir bu 2 haftalık sessizlik süresince yeşerdi. Bayram telaşelerinde olgunlaşan düşünceler nihayet bu haftanın içerisinde biraz daha boy verip hayata geçirilebilir hale geldi.
Kasım ayı ile birlikte Yalın Danışman blog sayfası küçük değişimlere sahne olmaya başlayacak. Her ayın ilk Pazar günü o ay için Yalın Danışman’da yeşeren fikirler siz okuyuculara anlatılacak. Bu yazı onların ilki!
Bu hafta ise durum biraz farklı. Kasım Ayını değişimin başlangıcı ve Yalın Danışman blog sayfasının emekleme evresinin son ayı olarak nitelendirmek pek de yanlış olmaz. Dolayısıyla bu haftayı Yalın Danışman’ın yapısal kurgusundaki değişiklikler ve devreye alacağım (ve hatta almayı hayal edip nadasa bıraktığım) bazı yeniliklerden bahsederek geçireceğim.
“Yalın Danışman blog sayfasının standardizasyona ilk adımları” olarak adlandıracağım bu evreyi umarım sizler de keyif ve memnuniyetle anarsınız!
Değişim ayı hayırlı; gazanız mübarek olsun
Sevgiler
CY

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu